7/24 Destek : +90-543 215 81 84

Sertayspor - Menü resmi

03 Şub

2016
Sertayspor - Spor salonunuza farklı bir renk katın.

"Spor salonunuza farklı bir renk katın. Spor salonunuza özel kapak tasarımlarını makine kaportalarına basıyoruz.Üstelik fiyat farkıda yok. Sizde müşterilerinize daha özel hissettirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Daha önce yaptığımız kaporta örneklerini görmek için tıklayınız.

30 Oca

2016
Sertayspor - Web sitemiz yeni tasarımı ile müşterilerimize daha güçlü bir arayüz imkanı sağlıyor.

"Web sitemiz yeni tasarımı ile müşterilerimize daha güçlü bir arayüz imkanı sağlıyor. Yeni tasarımımız göz yormayan renklerle bezendi. Bunun yanı sıra tüm cihazlara %99 uyum sağlayan tasarımımız müşterilerimize bir çok kolaylığıda beraberinde getiriyor.

28 Oca

2016
Sertayspor - İnternet adresimiz sertaysport.com olarak güncellendi

"İnternet adresimiz sertaysport.com olarak güncellendi.Bu şekilde daha global bir ağ amaçlandı. Ayrıca pek yakında ingilizce sitemizde aktif olacak. İyi kullanımlar dileği ile...

17 Ara

2015
Sertayspor - Sertayspor ile yeni yıla yeni ekipmanlar ile girme şansını kaçırmayın

"Sertayspor ile yeni yıla yeni ekipmanlar ile girme şansını kaçırmayın. Yılbaşına kadar geçerli indirim günlerimizde indirimleri ve promosyon ürünlerimizi kaçırmayın.Hemen iletişime geçin.

20 Kas

2015
Sertayspor - Sertayspor kış sezonu indirimleri başladı

"Sertayspor kış sezonu indirimleri başladı. Sertayspor'dan yapacağınız tüm alışverilerde sürpriz indirimler ve kolaylıklar sizleri bekliyor. Daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.