7/24 Destek : +90-543 215 81 84

Sertayspor - Menü resmi

Sertayspor Hakkında

Sertayspor yıllardır farklı firmalarda pazarlama departmanında yoğunlaştırılmış çalışmalarıyla önplana çıkmıştı. Son yıllarda, fitness ekipmanları üzerinde kazandığımız tecrübe ile birlikte kendi markamız altında hizmet vermeye başladık. Böylelikle müşterilerimizle daha yakın temas kurarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı ana hedefimiz haline getirdik. Bu yolda yaptığımız yatırımlarla ve iş planlamamızla sizleride Sertayspor'u daha yakından tanımaya davet ediyoruz. Dilerseniz telefon ve e-posta yoluyla bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilir dilerseniz de Ofisimizi ziyaret ederek bir kahvemizi içebilir ve üretim koşullarımızı çıplak gözle inceleyebilirsiniz.

Sertayspor Profesyonel Fitness Aletleri ve Spor Ekipmanları en uygun üretim hakkında bölümü resmi
Üretim

Sertayspor müşterilerin tüm isteklerine uygun iş planlaması ardından kendi üretim tesislerinde yüksek kalite standartları çerçevesinde üretimi gerçekleştirmektedir.

Sertayspor Profesyonel Fitness Aletleri ve Spor Ekipmanları en uygun üretim sonrası hakkında bölümü resmi
Üretim Sonrası

Ürünler kalite kontrolü ardından sipariş adresine zarar görmeyecek şekilde ulaştırılır ve adreste kurulum işlemleri teknik ekibimizce titizlikle gerçekleştirilir.

Sertayspor Profesyonel Fitness Aletleri ve Spor Ekipmanları en uygun teknik destek hakkında bölümü resmi
Teknik Destek

Ürünlerimiz kurulumdan itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca bu süre bitiminden sonra da ömür boyu teknik ekibimizce destek sağlanmaktadır.